Terapeutyczna Joga Kundalini

Terapeutyczna joga kundalini pozwoli Ci pozbyć się nieznośnego, długotrwałego napięcia i przywrócić Twój układ nerwowy do stanu równowagi. Joga terapeutyczna skierowana jest do osób, które doświadczają w swoim życiu ogromnej dawki stresu oraz cierpią po przeżyciu różnego rodzaju traum. Kundalini w sposób szczególny wskazane jest w przypadkach PTSD, czyli zespołu stresu pourazowego, które charakteryzują się odczuwaniem stałego napięcia, bezsennością oraz natrętnymi myślami i obrazami (flashback).

W Pracowni Psychologicznej SENSE Edyta Dedek Pacjenci mogą poczuć się zaopiekowani na wielu płaszczyznach. Nie tylko rozmowa stanowi istotne narzędzie psychoterapeutyczne, ale ważne jest holistyczne podejście do każdego Pacjenta, dlatego zaburzenia psychosomatyczne leczone są nie tylko słowem, przemawiając do umysłu i emocji, ale również ruchem, oddziałując bezpośrednio na rozregulowany układ nerwowy pacjenta. Kompleksowa terapia pozwala szybciej i efektywniej osiągnąć upragniony cel, określony wspólnie na konsultacji terapeutycznej.

Skorzystaj z usługi w dogodnym terminie

Wygodnie umów się na wizytę stacjonarną lub online. Dla mnie nie ma znaczenia skąd jesteś, postaram się Ci pomóc.

Dlaczego warto wybrać SENSE — Edyta Dedek — Psycholog Kliniczny, Terapeuta

Skuteczność i efektywność

Indywidualne podejście

Poufność i dyskrecja

Akceptacja i zrozumienie

Opinie od Pacjentów

Wygodnie umów się na wizytę

Wybierz dogodną dla Ciebie metodę spotkania z psychologiem. Niezależnie czy wolisz spotkanie na żywo, czy online — masz wybór.

Wizyta stacjonarna

Tradycyjna forma terapii, w której Pacjent osobiście spotyka się z psychologiem w gabinecie. Wizyty stacjonarne odbywają się w Rzeszowie w Pracowni Psychologicznej SENSE — ul. Lenartowicza 17b/74 (przy Hali Podpromie).

Wizyta online

Forma terapii, w której sesje odbywają się za pośrednictwem Internetu, jest alternatywą do tradycyjnego leczenia. Do sesji potrzebny jest komputer / tablet / telefon z dostępem do Internetu (Skype, WhatsApp, Messenger).