Psychoonkologia

Pomoc psychoonkologiczna skierowana przede wszystkim do Pacjentów chorujących na raka oraz ich rodzin. Spotkania w tym zakresie mogą przyjmować różną formę, w tym konsultacji psychologicznych, a także terapii indywidualnej oraz rodzinnej. Pomoc wypływa z przekonania, że istnieje ścisły związek między psychiką a kondycją organizmu. Doświadczenie pokazuje, że zdrowie psychiczne odgrywa istotną rolę w procesie leczenia nowotworów. Długotrwałe przeżywanie silnego stresu, z którym diagnoza onkologiczna jest nierozerwalnie związana, utrudnia pacjentom powrót do zdrowia. Podczas terapii skupienie jest na niwelowaniu skutków stresu, emocjonalnym podbudowywaniu Pacjenta oraz przywracaniu równowagi psychicznej.

Skorzystaj z usługi w dogodnym terminie

Wygodnie umów się na wizytę stacjonarną lub online. Dla mnie nie ma znaczenia skąd jesteś, postaram się Ci pomóc.

Dlaczego warto wybrać SENSE — Edyta Dedek — Psycholog Kliniczny, Terapeuta

Skuteczność i efektywność

Indywidualne podejście

Poufność i dyskrecja

Akceptacja i zrozumienie

Opinie od Pacjentów

Wygodnie umów się na wizytę

Wybierz dogodną dla Ciebie metodę spotkania z psychologiem. Niezależnie czy wolisz spotkanie na żywo, czy online — masz wybór.

Wizyta stacjonarna

Tradycyjna forma terapii, w której Pacjent osobiście spotyka się z psychologiem w gabinecie. Wizyty stacjonarne odbywają się w Rzeszowie w Pracowni Psychologicznej SENSE — ul. Lenartowicza 17b/74 (przy Hali Podpromie).

Wizyta online

Forma terapii, w której sesje odbywają się za pośrednictwem Internetu, jest alternatywą do tradycyjnego leczenia. Do sesji potrzebny jest komputer / tablet / telefon z dostępem do Internetu (Skype, WhatsApp, Messenger).