Konsultacja psychologiczna

Oferuję profesjonalne usługi w zakresie konsultacji psychologicznych. Konsultacja ma formę jednorazowego spotkania, którego celem jest wstępne rozpoznanie problemu Pacjenta. Bez względu na to, czy szukasz porady psychologicznej, czy pragniesz podjąć się krótko- czy długoterminowej psychoterapii, pierwsze spotkanie z psychologiem da Ci to, czego potrzebujesz.

Podczas rozmowy odpowiem na nurtujące Cię pytania w przyjaznej, bezpiecznej atmosferze, a także na Twoje życzenie postawię wstępną diagnozę psychologiczną. Taka diagnoza stanie się solidną podwaliną do rozpoczęcia długofalowej pracy psychoterapeutycznej nad ciążącym na Tobie problemem, który odbiera Ci komfort codziennej egzystencji. Zgłoś się, aby można było Ci pomóc.

Skorzystaj z usługi w dogodnym terminie

Wygodnie umów się na wizytę stacjonarną lub online. Dla mnie nie ma znaczenia skąd jesteś, postaram się Ci pomóc.

Dlaczego warto wybrać SENSE — Edyta Dedek — Psycholog Kliniczny, Terapeuta

Skuteczność i efektywność

Indywidualne podejście

Poufność i dyskrecja

Akceptacja i zrozumienie

Opinie od Pacjentów

Wygodnie umów się na wizytę

Wybierz dogodną dla Ciebie metodę spotkania z psychologiem. Niezależnie czy wolisz spotkanie na żywo, czy online — masz wybór.

Wizyta stacjonarna

Tradycyjna forma terapii, w której Pacjent osobiście spotyka się z psychologiem w gabinecie. Wizyty stacjonarne odbywają się w Rzeszowie w Pracowni Psychologicznej SENSE — ul. Lenartowicza 17b/74 (przy Hali Podpromie).

Wizyta online

Forma terapii, w której sesje odbywają się za pośrednictwem Internetu, jest alternatywą do tradycyjnego leczenia. Do sesji potrzebny jest komputer / tablet / telefon z dostępem do Internetu (Skype, WhatsApp, Messenger).