Terapia indywidualna dorosłych

Psychoterapia indywidualna polega na budowaniu szczerej, swobodnej relacji terapeutycznej między psychoterapeutą a pacjentem, bez udziału osób trzecich. Spotkania odbywające się w ramach psychoterapii indywidualnej przebiegają na rozmowie – tzw. dialogu egzystencjalnym – którego głównym celem jest nauka rozpoznawania własnych emocji, zrozumienie, w jaki sposób one powstają, oraz opracowanie strategii ich odpowiedzialnego przeżywania. Opanowanie tej kwestii pozwala na zwiększenie samoświadomości i samoakceptacji Pacjenta, a także wpływa na poczucie decyzyjności i odzyskanie poczucia kontroli nad własnym życiem.

Po zakończonej terapii indywidualnej nowe wzorce zachowań są utrwalone, co prowadzi do umiejętnego radzenia sobie z trudnymi sytuacjami życiowymi. Dzięki psychoterapii nie staniesz się innym człowiekiem, ale lepiej poznasz samego siebie i spojrzysz na swoje życie z nowej perspektywy – takiej, która pozwoli Ci cieszyć się życiem bez lęku i rozpaczy czy depresji.

Skorzystaj z usługi w dogodnym terminie

Wygodnie umów się na wizytę stacjonarną lub online. Dla mnie nie ma znaczenia skąd jesteś, postaram się Ci pomóc.

Dlaczego warto wybrać SENSE — Edyta Dedek — Psycholog Kliniczny, Terapeuta

Skuteczność i efektywność

Indywidualne podejście

Poufność i dyskrecja

Akceptacja i zrozumienie

Opinie od Pacjentów

Wygodnie umów się na wizytę

Wybierz dogodną dla Ciebie metodę spotkania z psychologiem. Niezależnie czy wolisz spotkanie na żywo, czy online — masz wybór.

Wizyta stacjonarna

Tradycyjna forma terapii, w której Pacjent osobiście spotyka się z psychologiem w gabinecie. Wizyty stacjonarne odbywają się w Rzeszowie w Pracowni Psychologicznej SENSE — ul. Lenartowicza 17b/74 (przy Hali Podpromie).

Wizyta online

Forma terapii, w której sesje odbywają się za pośrednictwem Internetu, jest alternatywą do tradycyjnego leczenia. Do sesji potrzebny jest komputer / tablet / telefon z dostępem do Internetu (Skype, WhatsApp, Messenger).