Terapia dla par i małżeństw

W SENSE terapia małżeństw i psychoterapia dla par odbywa się w nurcie ericksonowskim. Spotkania skupiają się na tym, by odkryć mocne strony związku, który z jakiegoś powodu wymaga naprawy. Dzięki obecności psychologa powstanie bezpieczna przestrzeń, w której każdy z partnerów będzie mógł wyrazić swoje emocje i wątpliwości, a przede wszystkim zwrócić uwagę na swoje potrzeby i oczekiwania. W wyniku dialogu możliwa jest odbudowa emocjonalnej więzi oraz jej wzmocnienie, a także rozwój komunikacji między partnerami.

Terapia zakłada sesji wstępna, gdzie określana jest motywacja Pary do pracy i realne osiągniecie zakładanego celu. Ustalane jest: diagnoza problemu, komunikacja, zasoby, wzorce zachowań, poziom intymności, seksualność, systemy pochodzenia.

Skorzystaj z usługi w dogodnym terminie

Wygodnie umów się na wizytę stacjonarną lub online. Dla mnie nie ma znaczenia skąd jesteś, postaram się Ci pomóc.

Dlaczego warto wybrać SENSE — Edyta Dedek — Psycholog Kliniczny, Terapeuta

Skuteczność i efektywność

Indywidualne podejście

Poufność i dyskrecja

Akceptacja i zrozumienie

Opinie od Pacjentów

Wygodnie umów się na wizytę

Wybierz dogodną dla Ciebie metodę spotkania z psychologiem. Niezależnie czy wolisz spotkanie na żywo, czy online — masz wybór.

Wizyta stacjonarna

Tradycyjna forma terapii, w której Pacjent osobiście spotyka się z psychologiem w gabinecie. Wizyty stacjonarne odbywają się w Rzeszowie w Pracowni Psychologicznej SENSE — ul. Lenartowicza 17b/74 (przy Hali Podpromie).

Wizyta online

Forma terapii, w której sesje odbywają się za pośrednictwem Internetu, jest alternatywą do tradycyjnego leczenia. Do sesji potrzebny jest komputer / tablet / telefon z dostępem do Internetu (Skype, WhatsApp, Messenger).