Hipnoterapia terapeutyczna

Hipnoterapia to bezpieczna metoda psychoterapii, którą stosuje się w diagnostyce i leczeniu zaburzeń psychosomatycznych. Ta forma pomocy psychoterapeutycznej przynosi zadowalające efekty m.in. w przypadku leczenia nerwicy, depresji czy uzależnienia. Wprowadzanie pacjenta w odmienny stan świadomości, jakim jest hipnoza, pozwala na bezpieczny kontakt z podświadomością pacjenta, kiedy jest on wyjątkowo podatny na sugestie. W ten sposób można określić przyczyny zaburzeń, które utrudniają codzienne funkcjonowanie Pacjenta. Dzięki hipnoterapii będziesz w stanie zmierzyć się z wypartymi ze świadomości konfliktami wewnętrznymi.

Skorzystaj z usługi w dogodnym terminie

Wygodnie umów się na wizytę stacjonarną lub online. Dla mnie nie ma znaczenia skąd jesteś, postaram się Ci pomóc.

Dlaczego warto wybrać SENSE — Edyta Dedek — Psycholog Kliniczny, Terapeuta

Skuteczność i efektywność

Indywidualne podejście

Poufność i dyskrecja

Akceptacja i zrozumienie

Opinie od Pacjentów

Wygodnie umów się na wizytę

Wybierz dogodną dla Ciebie metodę spotkania z psychologiem. Niezależnie czy wolisz spotkanie na żywo, czy online — masz wybór.

Wizyta stacjonarna

Tradycyjna forma terapii, w której Pacjent osobiście spotyka się z psychologiem w gabinecie. Wizyty stacjonarne odbywają się w Rzeszowie w Pracowni Psychologicznej SENSE — ul. Lenartowicza 17b/74 (przy Hali Podpromie).

Wizyta online

Forma terapii, w której sesje odbywają się za pośrednictwem Internetu, jest alternatywą do tradycyjnego leczenia. Do sesji potrzebny jest komputer / tablet / telefon z dostępem do Internetu (Skype, WhatsApp, Messenger).